Kontakt oss

Kundeservice

Du er alltid velkommen til å kontakte oss på kundeservice.

Telefon 64 00 24 00  E-post: info.no@procurator.com

Åpningstider: man-fre 8.00-16.00

 

Safety 

Morten Johansen, Business Area Manager
Tlf: 979 83 281
morten.johansen@procurator.com 

Anna Riisnæs, Sales Support & Marketing Coordinator
Tlf: 459 10 370
anna.riisnas@procurator.com 

 

Facility 

Laila Olesen - KAM 
Tlf: 64 00 24 33 Mobil: 416 70 676
laila.olesen@procurator.com 

Tanja Johansen, Team Leader Customer & Sales Support  
Tlf: 64 00 24 21 Mobil: 986 22 818
tanja.johansen@procurator.com 

Helene Vie, Customer Support
Tlf: 64 00 24 10
helene.vie@procurator.com

 

Industri, Emballasje, Kontorsmateriell

Morten Johansen, Business Area Manager
Tlf: 979 83 281
morten.johansen@procurator.com 

Bent Ove Amundsen, Sales
Tlf: 905 71 530
bentove.amundsen@procurator.com

Freddy Blegen, Sales
Tlf: 901 98 281
freddy.blegen@procurator.com

Truls Høivik, Sales
Tlf: 901 25 007
truls.hoivik@procurator.com

Patric Nygren, Sales
Tlf: 481 58 089
patric.nygren@procurator.com

Hanne Kjustad, Sales
Tlf: 64 00 24 38 Mobil: 92 48 78 88
hanne.kjustad@procurator.com

Hilde Monsen, Customer Service
Tlf: 64 00 24 11
packaging.no@procurator.com

Mona Eliassen, Customer Service
Tlf: 64 00 24 11
packaging.no@procurator.com

 

Accounting

okonomi.no@procurator.com

 

Administrende direktør 

Lars Hjorth
Tlf: 41 55 91 80
lars.hjorth@procurator.com